PROGRAM DLA SZKÓŁ - współrealizoawny z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa !!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

 

            Chcielibyśmy Państwa poinformować że Nasza szkoła podstawowa wzięła udział w edukacyjnym Programie dla szkół, dzięki któremu dzieci z klas I-V mogą w praktyce uczyć się zasad zdrowego odżywiania, poprzez regularne spożywanie owoców, warzyw i produktów mlecznych oraz powiązane działania edukacyjne.

 

            Mając na uwadze, iż dla jak najskuteczniejszej realizacji programu i osiągania jego celów ważne jest zaangażowanie zarówno szkół, w których jest on realizowany, jak również wsparcie rodzin dzieci w nim uczestniczących, tak więc przekazujemy Państwu  list (załącznik) od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. 

Dziękujemy !!!

  • Misją naszej szkoły jest zapewnienie uczniom w miarę ich możliwości wszechstronnego i optymalnego rozwoju. Uczniowie są naszymi partnerami, a ich potrzeby ukierunkowują nasz sposób działania. Szkoła tworzy przyjazną atmosferę, zachęcającą do aktywnego korzystania z oferowanych zajęć.