Ważny komunikat!! Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, rewalidacyjne i zajęcia z wczesnego wspomagania

Drodzy Rodzice,
w związku z obowiązującymi Dom Pomocy Społecznej w Goślicach, na terenie którego funkcjonuje nasza szkoła, wytycznymi Wojewody Mazowieckiego dotyczącymi , m.in. zakazu wejścia osób z zewnątrz na teren placówki realizacja zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, rewalidacyjnych i zajęć z wczesnego wspomagania rozwoju w formie bezpośredniej w szkole nie jest możliwa. Wszystkie zajęcia kontynuowane będą w dotychczasowej formie - zdalnie.
                                                                                                                       
Pozdrawiam
                                                                                                                 Beata Jakubowska
                                                                                                                 Dyrektor ZSS w Goślicach
  • Misją naszej szkoły jest zapewnienie uczniom w miarę ich możliwości wszechstronnego i optymalnego rozwoju. Uczniowie są naszymi partnerami, a ich potrzeby ukierunkowują nasz sposób działania. Szkoła tworzy przyjazną atmosferę, zachęcającą do aktywnego korzystania z oferowanych zajęć.