Tutaj powinien być opis

Zajęcia w basenie w ramach lekcji Wychowania fizycznego

     W naszej szkole prowadzone są zajęcia na basenie w ramach wychowania fizycznego.  Lekcję dostosowane są do indywidualnych potrzeb uczniów,  maja charakter terapeutyczny oraz wprowadzane są elementy nauki pływania.     

    Na zajęciach  wykonywane są m.in. ćwiczenia oswajające z wodą, uczące poprawnego oddychania i prawidłowego poruszania się w środowisku wodnym oraz uczymy wykonywania podstawowych ruchów napędowych.

   Ponadto nasi uczniowie mają świetny trening umiejętności społecznych i higienicznych gdyż zwracamy szczególną uwagę na samodzielność w trakcie czynności samoobsługowych w szatni i przebieralni.

 

299477_453211681388691_1049255951_n.jpg

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć znajdujących się w Naszej Galerii poniżej.

  • Misją naszej szkoły jest zapewnienie uczniom w miarę ich możliwości wszechstronnego i optymalnego rozwoju. Uczniowie są naszymi partnerami, a ich potrzeby ukierunkowują nasz sposób działania. Szkoła tworzy przyjazną atmosferę, zachęcającą do aktywnego korzystania z oferowanych zajęć.