Konferencja wojewódzka "Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej" w Warszawie - zaproszenie

Kuratorium Oświaty w Warszawie serdecznie zaprasza rodziców uczniów do uczestnictwa w Konferencji wojewódzkiej "Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej" zaplanowanej na dzień 28 lutego 2019r. Konferencja rozpocznie się o godzinie 10.00 (rejestracja uczestników od godziny 9.00). Liczba miejsc ograniczona. Zaproszeni prelegenci omówią m.in.komunikację na różnych etapach życia, istotę i typologię zjawisk porozumiewania się bez przemocy (wg Marshalla Rosenberga), komunikację w szkole, przestępczość w odniesieniu do tych czynów, a także przedstawiona będzie oferta zajęć/szkoleń/warsztatów oferowanych przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodek Edukacji Komputerowej w Warszawie.
Link do rejestracji:
http://kuratorium.waw.pl/konferencja-komunikacja