AAA
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W GOŚLICACH

"Każdy ma prawo do szczęścia i swego miejsca w
społeczeństwie"
Maria Grzegorzewska

Misją naszej szkoły jest zapewnienie uczniom w miarę ich możliwości wszechstronnego i optymalnego rozwoju. Uczniowie są naszymi partnerami, a ich potrzeby ukierunkowują nasz sposób działania. Szkoła tworzy przyjazną atmosferę, zachęcającą do aktywnego korzystania z oferowanych zajęć.

Aktualności

16 września 2016 15:02 | Aktualności

Akcja ,, Sprzatanie Świata''

16 września uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji sprzątania świata. Uczniowie sprzątali tereny wokól szkoly oraz segregowali śmieci do wyznaczonych pojemników. Jednocześnie omówiliśmy czym jest recykling, zanieszczyszczenie środowiska, smog.

czytaj więcej »

15 września 2016 14:56 | Aktualności

Wycieczka do Ogrodu Zoologicznego w Plocku

15 września uczniowie calej szkoly uczestniczyli w wycieczce do ZOO w Plocku. Pogoda dopisala, humory również, uczniowie byli bardzo zadowoleni.

czytaj więcej »

21 czerwca 2016 16:04 | Aktualności

Olimpiada Specjalna

Od czerwca 2010 roku działa Sekcja Olimpiad Specjalnych. Systematyczne zajęcia nauki pływania pozwoliły uczniom Szkoły na udział w Mityngu Pływackim. Zawody odbyły się na basenie „Podolanka” w Płocku. Uczniowie zdobyli złoty i srebrny medal, a także wyróżnienie.

czytaj więcej »

09 czerwca 2016 15:34 | Aktualności

Choinka Dobroczyńców

W dniu 9 czerwca w Zespole Szkół Specjalnych w Goślicach odbyło się uroczyste otwarcie sali i odbiór sprzętu do pracy metodą Integracji Sensorycznej. Pieniądze na zakup sprzętu zostały pozyskane w ramach akcji Gazety Wyborczej „Choinka Dobroczyńców 2010”. Przybyłym...

czytaj więcej »

09 marca 2015 16:24 | Aktualności

DNI OTWARTE

24 KWIETNIA (PIĄTEK ) W GODZ. 10.00-16.00 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ZWIEDZANIA NASZEJ SZKOŁY. BĘDĄ MIĘLI PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ ZAOBSERWOWANIA PROWADZONYCH ZAJĘĆ I TERAPII A TAKŻE ROZMOWY I KONSULTACJI Z NAUCZYCIELAMI I TERAPEUTAMI. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! :)

czytaj więcej »

09 lutego 2015 16:26 | Aktualności

Szkolny Klub Wolontariusza

My też chcemy pomagać. W naszej szkole powstał Szkolny Klub Wolontariusza ,, Młodzi aktywni'' w ramach współpracy z naszym Stowarzyszeniem oraz Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej. Pierwszym z naszych działań będzie zbiórka na Rzecz Zwierząt z Płockiego Schroniska.

czytaj więcej »

27 stycznia 2015 16:23 | Aktualności

1 % dla Szkoły

1% dla szkoły. Jak każdego roku także i w tym prosimy o pamięć o naszej szkole przy rozliczaniu podatku. Za każde oddane na nasza Szkołę pieniążki serdecznie dziękujemy :)

czytaj więcej »

01 września 2014 16:23 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Po wakacjach powitała nas Pani Dyrektor, przedstawiła nowych uczniów naszej Szkoły. Po części oficjalnej odbyły się spotkania z wychowawcami. Życzymy Wszystkim uczniom pomyślnego no

czytaj więcej »