Serdecznie zapraszamy Rodziców 5 marca 2019r. o godz. 14.30 na Spotkanie, które odbędzie się w budynku Szkoły z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Tematem spotkania będą zarówno świadczenia rodzinne, jak i formy pomocy dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Będziecie Państwo mogli uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania. Zapraszamy:) Dyrektor i Rada Pedagogiczna

Galeria

Spotkanie Mikołajkowe z Wolontariuszami

Ilość zdjęć: 11

Mikołajki to piękny, wyjątkowy dzień. Takim tez były Mikołajki w naszej szkole a wszystko dzięki Wolontariuszom z Zespołu Szkół im. L Bergerowej w Płocku. Było bardzo miło i bardzo słodko. Dziękujemy za ten wspaniały dzień :)

pokaż więcej »

Andrzejki w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie

Ilość zdjęć: 8

Dziękujemy Wolontariuszom z Klubu Ośmiu i nauczycielom za zaproszenie i wspaniałą zabawę.

pokaż więcej »

Andrzejki

Ilość zdjęć: 10

W piątek nasza Szkoła zamieniła się w miejcie pełne wróżek i czarów. Odbyła się impreza Andrzejkowa wypełniona mnóstwem konkursów, andrzejkowych wróżb, świetnej zabawy i słodkim poczęstunkiem :)

pokaż więcej »

Przegląd muzyczny ,, Dla Ciebie Polsko'

Ilość zdjęć: 3

Uczniowie Gimnazjum oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w przeglądzie pieśni patriotycznych ,, Dla Ciebie Polsko'. Nasi uczniowie jak zwykle pokazali iż maja mnóstwo talentów w rożnych dziedzinach za co bardzo serdecznie im dziękujemy. Dziękujemy także Panu Krzysztofowi za niezawodność i profesjonalizm :)

pokaż więcej »

Święto Niepodległości

Ilość zdjęć: 7

Nasi uczniowie podczas uroczystego Apelu z Okazji Dnia Niepodległości przybliżyli nam karty historii naszego kraju. Bardzo dziękujemy za przygotowanie tak niezwykłej i podniosłej chwili .

pokaż więcej »

XIV Mazowiecki Mityng Pływacki w Warszawie

Ilość zdjęć: 8

Dziś zawodnicy z Klubu Olimpiad Specjalnych Goślice sprawdzili swoje umiejętności podczas zawodów pływackich. Zdobyliśmy 6 medali w tym: 4 złote, 1 srebrny i 1 brązowy Gratulujemy wszystkim uczniom udanych startów w pływaniu stylem dowolnym i chodzie po dnie basenu oraz bardzo dobrych wyników. Byliście najlepsi. A popołudnie spędziliśmy na Warszawskiej Starówce, zobaczyliśmy Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta i Pomnik Syrenki.

pokaż więcej »

VII Edycja konkursu poezji ks. Jana Twardowskiego

Ilość zdjęć: 4

Jak co roku nasi uczniowie wzięli udział w kolejnej już edycji konkursu poezji Ks. Jana Twardowskiego. Gratulujemy zwycięzcom Patrykowi i Łukaszowi miejsc na podium a także wszystkim wyróżnionym . Jesteśmy z Was bardzo dumni :)

pokaż więcej »

Dzień Dyni

Ilość zdjęć: 13

pokaż więcej »

Dzień Nauczyciela

Ilość zdjęć: 9

Tak obchodziliśmy Dzień Nauczyciela, wyjątkowo w tym roku 13.10 2017r.

pokaż więcej »