SERDECZNIE WITAMY NA STRONACH ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W GOŚLICACH:). W SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU WCHODZĄ: SZKOŁA PODSTAWOWA z ODDZIAŁAMI REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZYMI,GIMNAZJUM SPECJALNE, SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY, ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY. PROWADZIMY ZAJĘCIA W RAMACH WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU DZIECKA. SERDECZNIE ZAPRASZAMY:))))

Galeria

,, Od uprawy do potrawy'- zajęcia edukacyjne

Ilość zdjęć: 7

Zajęcia edukacyjne z programu Tesco ,, Od uprawy do potrawy' dla uczniów klas I-VII . Poznaliśmy zasady zdrowego odżywiania.

pokaż więcej »

Dzień chlopaka

Ilość zdjęć: 7

Dzień chłopaka

pokaż więcej »

Przedstawienie tetralne ,, Kopciuszek '

Ilość zdjęć: 5

Przedstawienie teatralne Kopciuszek

pokaż więcej »

Olimpady Specjalne w Wyszkowie

Ilość zdjęć: 6

Olimpiady Specjalne w Wyszkowie

pokaż więcej »

Warsztaty mydlane w Zakątku Odkrywców w Stróżewku

Ilość zdjęć: 5

Warsztaty mydlane We wtorek uczestniczyliśmy w ciekawych i niezwykle twórczych warsztatach. Dowiedzieliśmy jak zrobić piękne i pachnące mydełka a także doświadczyliśmy wielu interesujących zjawisk. Zamieniliśmy się na chwilę w niezwykłych odkrywców. Bardzo dziękujemy za twórczo spędzony czas.

pokaż więcej »

Zielona Szkola

Ilość zdjęć: 14

Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły zostawili na kilka dni swoje rodziny i wyruszyli pod opieką nauczycieli do Ośrodka Rehabilitacji 12 Dębów w Zaździerzu. Kochani zdaliście egzamin z samodzielności na szóstkę, byliście fantastyczni i najlepsi. Dziękujemy.

pokaż więcej »

Dzień pieczonego ziemniaka

Ilość zdjęć: 8

Jak co roku na zaproszenie Domu Pomocy Społecznej w Goślicach uczestniczyliśmy w kolejnym już Dniu Pieczonego Ziemniaka. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i milą zabawę .

pokaż więcej »

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Ilość zdjęć: 4

W dniu 4 września rozpoczął się kolejny rok szkolny. Podczas uroczystej inauguracji nasi uczniowie wierszem pożegnali wakacje i przywitali szkołę. Z radością powitani zostali też nowi uczniowie- Monika, Krzysiu i Dawid. Pani dyrektor mgr Beata Jakubowska w krótkim przemówieniu serdecznie powitała zebranych – uczniów, rodziców, grono pedagogiczne, pracowników obsługi oraz administracji. W kolejnych słowach swojego wystąpienia pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym - nauczycielom wyrozumiałości i cierpliwości, a uczniom, zapału w zdobywaniu wiedzy.

pokaż więcej »

XI Letni Piknik Integracyjny

Ilość zdjęć: 17

XI Letni Piknik Integracyjny

pokaż więcej »

Droga Krzyżowa w Domu Pomocy Spolecznej w Goślicach

Ilość zdjęć: 6

Droga Krzyżowa w Domu Pomocy Społecznej w Goślicach

pokaż więcej »