AAA
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W GOŚLICACH

"Każdy ma prawo do szczęścia i swego miejsca w
społeczeństwie"
Maria Grzegorzewska

Misją naszej szkoły jest zapewnienie uczniom w miarę ich możliwości wszechstronnego i optymalnego rozwoju. Uczniowie są naszymi partnerami, a ich potrzeby ukierunkowują nasz sposób działania. Szkoła tworzy przyjazną atmosferę, zachęcającą do aktywnego korzystania z oferowanych zajęć.

Galeria

W krainie prądu 2013/2014

Ilość zdjęć: 4

W krainie radu elektrycznego to zajęcia, które miały na celu zapoznanie naszych uczniów do czego służy nam energia elektryczna. Celem zajęć było także zwrócenie uwagi na bezpieczne korzystanie z urządzeń elektrycznych.

pokaż więcej »

Konkurs "Jestem bezpieczny" 2013/2014

Ilość zdjęć: 7

Nasi uczniowie jak co roku aktywnie uczestniczyli w konkursie plastycznym organizowanym przez Naszych Przyjaciół - Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Mocarzewie. Konkurs , , Jestem bezpieczny w tym roku przeprowadzony był pod hasłem ,, Bezpieczna nauka, zabawa i praca'. Nasi uczniowie zdobyli zaszczytne 3 miejsca, Kamil w kategorii Warsztaty i Pdp, Zosia a kategorii Szkół Podstawowych. Dziękujemy za wspaniała zabawę i gratulujemy zwycięzcom.:)

pokaż więcej »

Pożegnanie Zimy 2013/2014

Ilość zdjęć: 5

Zgodnie z coroczną tradycja pożegnaliśmy Zimę poprzez topienie Marzanny a nad nami zaświeciło piękne wiosenne słoneczko . Witaj Wiosno!!!

pokaż więcej »

Powitanie Wiosny 2013/2014

Ilość zdjęć: 19

Powitanie Wiosny na zajęciach rewalidacyjno- wychowawczych.

pokaż więcej »

Dzień Kobiet 2013/2014

Ilość zdjęć: 5

Dziękujemy naszym Panom za pamięć i piękne życzenia.

pokaż więcej »

Walentynki 2013/2014

Ilość zdjęć: 20

Walentynki 2014. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę:)

pokaż więcej »