AAA
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W GOŚLICACH

"Każdy ma prawo do szczęścia i swego miejsca w
społeczeństwie"
Maria Grzegorzewska

Misją naszej szkoły jest zapewnienie uczniom w miarę ich możliwości wszechstronnego i optymalnego rozwoju. Uczniowie są naszymi partnerami, a ich potrzeby ukierunkowują nasz sposób działania. Szkoła tworzy przyjazną atmosferę, zachęcającą do aktywnego korzystania z oferowanych zajęć.

Galeria

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014/2015

Ilość zdjęć: 6

Nasi uczniowie także i w tym roku wzięli udział w zbiórce pieniędzy podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas finału w Szkole Podstawowej w Bodzanowie nasi uczniowie dali wspaniały występ wykonując piękne kolędy i pastorałki.

pokaż więcej »

Spotkanie Wigilijne 2014/2015

Ilość zdjęć: 20

17 Grudnia odbyło się w naszej Szkole Spotkanie Wigilijne. Wspólnie z zaproszonymi goścmi mogliśmy kolędować przy Świątecznym stole.Uroczystość uświetnili nasi zdolni uczniowie w przedstawieniu Jasełkowym, które przedstawiało Narodzenie Pana Jezusa w Betlejem. Na spotkanie przybył także Mikołaj, który obdarował nas wspaniałymi prezentami. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za to iz zechcieli w tym ważnym Dniu być razem z Nami:)

pokaż więcej »

Święto Dyni 2014/2015

Ilość zdjęć: 17

29 października w naszej szkole odbyło się Święto Dyni. W tym Dniu nasi uczniowie uczestniczyli w zabawie tanecznej połączonej z konkursami oraz słodkim poczęstunkiem. Miał miejsce także konkurs na najzabawniejsze przebranie. Gratulujemy Kamilce, Justynce i Szymonowi pomysłu na kostium z okazji Święta Dyni :)

pokaż więcej »

Kolędowanie w Mocarzewie 2014/2015

Ilość zdjęć: 4

Kolędowanie w Mocarzewie. Gratulujemy zwycięzcom pierwszego miejsca :)

pokaż więcej »

Andrzejki 2014/2015

Ilość zdjęć: 11

Andrzejki w naszej szkole

pokaż więcej »

Integracyjne spotkanie Andrzejkowe 2014/2015

Ilość zdjęć: 8

Integracyjne spotkanie Andrzejkowe w Zespole Szkół im St. Staszica w Gąbinie

pokaż więcej »