Od 1.10.2018r. głosujemy na Szkołę na stronie www.empik.com/biblioteki. Codziennie!

Galeria

Droga Krzyżowa 2014/2015

Ilość zdjęć: 9

Tradycją w naszej Szkole jest organizowana każdego roku Droga Krzyżowa na terenie Domu Pomocy Społecznej w Goślicach.

pokaż więcej »

Pokaz w Pizzerii Dominium 2014/2015

Ilość zdjęć: 7

pokaz w Pizzerii Dominium. Nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w pokazie tworzenia pizzy. Dowiedzieli się skąd pochodzi pizza a także jak się ja robi. Dziękujemy za miło spędzony czas :)

pokaż więcej »

Warsztaty Wielkanocne w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży 2014/2015

Ilość zdjęć: 10

Warsztaty Wielkanocne w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży. Dziękujemy serdecznie za kolejne wspólne wspaniałe warsztaty.

pokaż więcej »

Wycieczka do kina 2014/2015

Ilość zdjęć: 5

Wycieczka do kina na bajkę pt. ,, Baranek Shaun'

pokaż więcej »

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014/2015

Ilość zdjęć: 6

Nasi uczniowie także i w tym roku wzięli udział w zbiórce pieniędzy podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas finału w Szkole Podstawowej w Bodzanowie nasi uczniowie dali wspaniały występ wykonując piękne kolędy i pastorałki.

pokaż więcej »

Spotkanie Wigilijne 2014/2015

Ilość zdjęć: 20

17 Grudnia odbyło się w naszej Szkole Spotkanie Wigilijne. Wspólnie z zaproszonymi goścmi mogliśmy kolędować przy Świątecznym stole.Uroczystość uświetnili nasi zdolni uczniowie w przedstawieniu Jasełkowym, które przedstawiało Narodzenie Pana Jezusa w Betlejem. Na spotkanie przybył także Mikołaj, który obdarował nas wspaniałymi prezentami. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za to iz zechcieli w tym ważnym Dniu być razem z Nami:)

pokaż więcej »

Święto Dyni 2014/2015

Ilość zdjęć: 17

29 października w naszej szkole odbyło się Święto Dyni. W tym Dniu nasi uczniowie uczestniczyli w zabawie tanecznej połączonej z konkursami oraz słodkim poczęstunkiem. Miał miejsce także konkurs na najzabawniejsze przebranie. Gratulujemy Kamilce, Justynce i Szymonowi pomysłu na kostium z okazji Święta Dyni :)

pokaż więcej »