Projekt "Razem Zdrowo na Sportowo" realizowany był w terminie od 20 maja do 20 października 2019 roku, polegał na podniesiseniu świadomości dzieci i młodzieży na temat zdrowego stylu życia. W ramach realizacji projektu odbyły się nastepujące działania:

  1. Zajęcia sportowe podczas XIII Letniego Pikniku Integracyjnego.
  2. Dzień Sportu - w tym dniu przeprowdziliśmy ćwiczenia  sportowe oraz warsztaty bokserskie. Pokazaliśmy naszym podopiecznym nową, dotąd nieznaną dla nich dyscypliną sportową. Zajęcia poprowadził gość specjalny Konrad Kowal trener II klasy boksu olimpijskiego oraz koordynator sekcji bokserskiej Wisły Płock.
  3. Rajd pieszy - to działanie mające na celu ukazanie kolejnej aktywności sportowej. Nais podopieczni wspólnie z wolontaruszami z Zespołu Szkół im. L. Bergerowej w Płocku przemierzali  teren wokół jeziora w Grabinie. Podczas rajdu uczestnicy mieli do wykonania zadania, które sprawdziły ich wiedzę z zakresu znajomości dyscyplin sportowych i zdrowego stylu życia. 
  4. Warsztaty z dietetykiem. Zdrowie to nietylko aktywność sportowa ale także odpowidnie odżywianie. Poprzez wartsztay uświadomiliśmy naszych podopiecznych jak ważna jest zdrowa, zbilansowana dieta. Podczas zajęć pod okiem dietetyka nasi podopieczni wykonali kilka zdorwych posiłków.
71807691_2547919468584558_3608933423940370432_ojpg [300x212]
  • Misją naszej szkoły jest zapewnienie uczniom w miarę ich możliwości wszechstronnego i optymalnego rozwoju. Uczniowie są naszymi partnerami, a ich potrzeby ukierunkowują nasz sposób działania. Szkoła tworzy przyjazną atmosferę, zachęcającą do aktywnego korzystania z oferowanych zajęć.